RF2525B153K301KX145T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF2525B153K301KX145T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles NOVACAP
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.015UF 300V X7R 2525
Φύλλα δεδομένων: 1.RF2525B153K301KX145T.pdf2.RF2525B153K301KX145T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RF2525B153K301KX145T Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή CAP CER 0.015UF 300V X7R 2525 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 27186 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RF2525B153K301KX145T.pdf2.RF2525B153K301KX145T.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.165" (4.19mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2525 (6464 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF ±10% 300V Ceramic Capacitor X7R 2525 (6464 Metric) χωρητικότητα 0.015µF