RF2525B105K101KX165T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF2525B105K101KX165T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles NOVACAP
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1UF 100V X7R 2525
Φύλλα δεδομένων: 1.RF2525B105K101KX165T.pdf2.RF2525B105K101KX165T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RF2525B105K101KX165T Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή CAP CER 1UF 100V X7R 2525 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11478 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RF2525B105K101KX165T.pdf2.RF2525B105K101KX165T.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.165" (4.19mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm) Σειρά RF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 2525 (6464 Metric) Αλλα ονόματα 1763-1099-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 2525 (6464 Metric) χωρητικότητα 1µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RF2525B153K301KX145T
RF2525B153K301KX145T
Κατασκευαστές: Knowles NOVACAP
Περιγραφή: CAP CER 0.015UF 300V X7R 2525
Σε απόθεμα: 27186 pcs
Κατεβάστε: RF2525B153K301KX145T.pdf
RFQ
RF2525B123K301KX145T
RF2525B123K301KX145T
Περιγραφή: CAP CER 0.012UF 300V X7R 2525
Σε απόθεμα: 21913 pcs
Κατεβάστε: RF2525B123K301KX145T.pdf
RFQ
RF2516
RF2516
Κατασκευαστές: RFMD
Περιγραφή: IC TXRX 500MHZ QSOP-16