RF1111X153K500KX102T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF1111X153K500KX102T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles NOVACAP
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.015UF 50V BX 1111
Φύλλα δεδομένων: 1.RF1111X153K500KX102T.pdf2.RF1111X153K500KX102T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RF1111X153K500KX102T Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή CAP CER 0.015UF 50V BX 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 72284 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RF1111X153K500KX102T.pdf2.RF1111X153K500KX102T.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.102" (2.59mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BX
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 1111 (2828 Metric) χωρητικότητα 0.015µF