RF1111X103K500KX102T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF1111X103K500KX102T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles NOVACAP
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 50V BX 1111
Φύλλα δεδομένων: 1.RF1111X103K500KX102T.pdf2.RF1111X103K500KX102T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RF1111X103K500KX102T Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή CAP CER 10000PF 50V BX 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 94471 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RF1111X103K500KX102T.pdf2.RF1111X103K500KX102T.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.102" (2.59mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BX
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά RF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Αλλα ονόματα 1763-1092-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 1111 (2828 Metric) χωρητικότητα 10000pF