TBC24-22EGWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED MATRIX 5X8 2.4" HER/GRN
Φύλλα δεδομένων: TBC24-22EGWA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
130 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TBC24-22EGWA
Αριθμός εξαρτήματος TBC24-22EGWA Κατασκευαστής Kingbright
Περιγραφή LED MATRIX 5X8 2.4" HER/GRN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17005 pcs Φύλλο δεδομένων TBC24-22EGWA.pdf
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.2V Green, 2V Red Μέγεθος / Διαστάσεις 1.50" L x 2.39" W x 0.35" H (38.1mm x 60.8mm x 8.9mm)
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 19mcd Green, 16mcd Red Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
διασύνδεση - Λεπτομερής περιγραφή Dot Matrix Display Module 5 x 8 Common Anode Row, Common Cathode Column Green, Red 2.2V Green, 2V Red 1.50" L x 2.39" W x 0.35" H (38.1mm x 60.8mm x 8.9mm)