TBC12-22EGWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED MATRIX 5X7 1.2" HER/GRN
Φύλλα δεδομένων: TBC12-22EGWA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
210 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TBC12-22EGWA
Αριθμός εξαρτήματος TBC12-22EGWA Κατασκευαστής Kingbright
Περιγραφή LED MATRIX 5X7 1.2" HER/GRN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17174 pcs Φύλλο δεδομένων TBC12-22EGWA.pdf
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.2V Green, 2V Red Μέγεθος / Διαστάσεις 0.91" L x 1.26" W x 0.32" H (23.0mm x 31.9mm x 8.0mm)
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 16mcd Green, 14mcd Red Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
διασύνδεση - Λεπτομερής περιγραφή Dot Matrix Display Module 5 x 7 Common Anode Row, Common Cathode Column Green, Red 2.2V Green, 2V Red 0.91" L x 1.26" W x 0.32" H (23.0mm x 31.9mm x 8.0mm)