CC56-11SYKWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY 590NM YLW 4DIG 0.56 TH
Φύλλα δεδομένων: CC56-11SYKWA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CC56-11SYKWA
Αριθμός εξαρτήματος CC56-11SYKWA Κατασκευαστής Kingbright
Διαθέσιμη ποσότητα 25264 pcs Φύλλο δεδομένων CC56-11SYKWA.pdf
Μήκος κύματος - Peak 590nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά -
Έκλυση ενέργειας (Max) 75mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 36-DIP (0.600", 15.24mm) Αριθμός χαρακτήρων 4
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 120mcd
οθόνη Τύπος 7-Segment Clock Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.56" (14.22mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Yellow 7-Segment Clock 4 Character Common Cathode 2V 20mA 36-DIP (0.600", 15.24mm) Τρέχουσες - Test 20mA