CC56-11SURKWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY 630NM RED 4DIG 0.56 TH
Φύλλα δεδομένων: CC56-11SURKWA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CC56-11SURKWA
Αριθμός εξαρτήματος CC56-11SURKWA Κατασκευαστής Kingbright
Διαθέσιμη ποσότητα 28292 pcs Φύλλο δεδομένων CC56-11SURKWA.pdf
Μήκος κύματος - Peak 645nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.95V
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά -
Έκλυση ενέργειας (Max) 75mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 36-DIP (0.600", 15.24mm) Αριθμός χαρακτήρων 4
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 72mcd
οθόνη Τύπος 7-Segment Clock Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.56" (14.22mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Red 7-Segment Clock 4 Character Common Cathode 1.95V 20mA 36-DIP (0.600", 15.24mm) Τρέχουσες - Test 20mA
κοινή Pin Common Cathode Χρώμα Red
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CC56-11CGKWA
CC56-11CGKWA
Περιγραφή: DISPLAY 570NM GRN 4DIG 0.56 TH
Σε απόθεμα: 28020 pcs
Κατεβάστε: CC56-11CGKWA.pdf
RFQ
CC545
CC545
Κατασκευαστές: B&K Precision
Περιγραφή: GENERAL PURPOSE PWR SUPPLY ASSY
Σε απόθεμα: 1087 pcs
Κατεβάστε: CC545.pdf
RFQ
CC510
CC510
Κατασκευαστές: B&K Precision
Περιγραφή: GEN PURPOSE FUNCTION GEN KIT
Σε απόθεμα: 445 pcs
Κατεβάστε:
CC540
CC540
Περιγραφή: GENERAL PURPOSE OSCOPE ADPT KIT
Κατεβάστε: CC540.pdf
CC56-11SRWA
CC56-11SRWA
Περιγραφή: DISPLAY 660NM RED 4DIG 0.56" TH
Κατεβάστε: CC56-11SRWA.pdf
CC56-11EWA
CC56-11EWA
Περιγραφή: DISPLAY 627NM RED 4DIG 0.56" TH