ACSC56-41ZGKWA-F01
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY 515NM GRN 1DIG 0.56" SMD
Φύλλα δεδομένων: ACSC56-41ZGKWA-F01.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACSC56-41ZGKWA-F01 Κατασκευαστής Kingbright
Περιγραφή DISPLAY 515NM GRN 1DIG 0.56" SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48615 pcs Φύλλο δεδομένων ACSC56-41ZGKWA-F01.pdf
Μήκος κύματος - Peak 515nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.3V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.669" H x 0.488" W x 0.148" D (17.00mm x 12.40mm x 3.75mm) Σειρά -
Έκλυση ενέργειας (Max) 102.5mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD, No Lead Αριθμός χαρακτήρων 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Αξιολόγηση 160mcd
οθόνη Τύπος 7-Segment Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.56" (14.22mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.3V 10mA, 20mA 0.669" H x 0.488" W x 0.148" D (17.00mm x 12.40mm x 3.75mm) 10-SMD, No Lead Τρέχουσες - Test 10mA, 20mA