ACSC56-41SRWA-F01
KingbrightKingbright
ACSC56-41SRWA-F01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Kingbright
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY 0.56" SGL 660NM RED SMD
Φύλλα δεδομένων: ACSC56-41SRWA-F01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACSC56-41SRWA-F01 Κατασκευαστής Kingbright
Περιγραφή DISPLAY 0.56" SGL 660NM RED SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91894 pcs Φύλλο δεδομένων ACSC56-41SRWA-F01.pdf
Μήκος κύματος - Peak 660nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.85V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.669" H x 0.488" W x 0.148" D (17.00mm x 12.40mm x 3.75mm) Σειρά -
Έκλυση ενέργειας (Max) 75mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD, No Lead Αλλα ονόματα 754-1049-2
ACSC5641SRWAF01
Αριθμός χαρακτήρων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Αξιολόγηση 26mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant οθόνη Τύπος 7-Segment
Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.56" (14.22mm) Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 1.85V 20mA 0.669" H x 0.488" W x 0.148" D (17.00mm x 12.40mm x 3.75mm) 10-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Test 20mA κοινή Pin Common Cathode