VP4032K122R140
KEMETKEMET
VP4032K122R140 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 220V 1.2KA 4032
Φύλλα δεδομένων: VP4032K122R140.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VP4032K122R140 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή VARISTOR 220V 1.2KA 4032 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 227402 pcs Φύλλο δεδομένων VP4032K122R140.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 220V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 198V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 242V Σειρά Automotive, AEC-Q200, VP
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Μέγιστη Volts DC 180V
Μέγιστη AC Volts 140V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Ενέργεια 18J
Λεπτομερής περιγραφή 220V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2-SMD, J-Lead Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA