VP4032K122R060
KEMETKEMET
VP4032K122R060 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 100V 1.2KA 4032
Φύλλα δεδομένων: VP4032K122R060.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VP4032K122R060 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή VARISTOR 100V 1.2KA 4032 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 191535 pcs Φύλλο δεδομένων VP4032K122R060.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 100V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 90V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 110V Σειρά Automotive, AEC-Q200, VP
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Μέγιστη Volts DC 85V
Μέγιστη AC Volts 60V Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Ενέργεια 7.0J Λεπτομερής περιγραφή 100V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2-SMD, J-Lead