VM155MK801R017P050
KEMETKEMET
VM155MK801R017P050 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1.5F 800A 20VDC
Φύλλα δεδομένων: VM155MK801R017P050.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VM155MK801R017P050 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή VARISTOR 1.5F 800A 20VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91685 pcs Φύλλο δεδομένων VM155MK801R017P050.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 27V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 21.6V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 32.4V Σειρά Automotive, AEC-Q200, VM
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Μέγιστη Volts DC 20V
Μέγιστη AC Volts 17V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Ενέργεια 2.8J
Λεπτομερής περιγραφή 27V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Radial Τρέχουσα - Επιτάχυνση 800A