VM155MK122R017P050
KEMETKEMET
VM155MK122R017P050 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1.5F 1200A 20VDC
Φύλλα δεδομένων: VM155MK122R017P050.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VM155MK122R017P050 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή VARISTOR 1.5F 1200A 20VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91083 pcs Φύλλο δεδομένων VM155MK122R017P050.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 27V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 21.6V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 32.4V Σειρά Automotive, AEC-Q200, VM
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Μέγιστη Volts DC 20V
Μέγιστη AC Volts 17V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Ενέργεια 7.4J
Λεπτομερής περιγραφή 27V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA