T550B107M025AH
KEMETKEMET
T550B107M025AH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 100UF 25V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: T550B107M025AH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T550B107M025AH Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 100UF 25V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2647 pcs Φύλλο δεδομένων T550B107M025AH.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Σειρά T550 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά General Purpose
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 190 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 100µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 25V Axial 190 mOhm
χωρητικότητα 100µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T550B107M025AT
T550B107M025AT
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 2078 pcs
Κατεβάστε: T550B107M025AT.pdf
RFQ
T550B107M010AT4251
T550B107M010AT4251
Περιγραφή: CAP TANT POLY 100UF 10V AXIAL
Σε απόθεμα: 1989 pcs
Κατεβάστε: T550B107M010AT4251.pdf
RFQ
T550B107M025AH4251
T550B107M025AH4251
Κατεβάστε: T550B107M025AH4251.pdf
T550B107M025AH4250
T550B107M025AH4250