T550B107M010AH
KEMETKEMET
T550B107M010AH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 100UF 10V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: T550B107M010AH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T550B107M010AH Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 100UF 10V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3355 pcs Φύλλο δεδομένων T550B107M010AH.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Σειρά T550 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 100µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 10V Axial χωρητικότητα 100µF