T523J227M016APE070
KEMETKEMET
T523J227M016APE070 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 220UF 16V 2924
Φύλλα δεδομένων: T523J227M016APE070.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T523J227M016APE070 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 220UF 16V 2924 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41121 pcs Φύλλο δεδομένων T523J227M016APE070.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Σειρά KO-CAP® T523 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2924 (7360 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 49 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός J Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.059" (1.50mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 70 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16V 2924 (7360 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
χωρητικότητα 220µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T523J227M016APE0707280
T523J227M016APE0707280
Κατασκευαστές: KEMET