T523H337M016APE070
KEMETKEMET
T523H337M016APE070 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT SOLID 330UF 16V H CASE
Φύλλα δεδομένων: T523H337M016APE070.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T523H337M016APE070 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT SOLID 330UF 16V H CASE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25950 pcs Φύλλο δεδομένων T523H337M016APE070.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Σειρά KO-CAP® T523 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 2924 (7360 Metric)
Αλλα ονόματα 399-18114-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός H
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 70 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16V 2924 (7360 Metric) 70 mOhm @ 100kHz χωρητικότητα 330µF