T491X477M010ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 470.UF 10.0V
Φύλλα δεδομένων: T491X477M010ZT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491X477M010ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 470.UF 10.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49154 pcs Φύλλο δεδομένων T491X477M010ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός X
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 470µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 200 mOhm χωρητικότητα 470µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491X477M010ZTAC00
T491X477M010ZTAC00
Σε απόθεμα: 48508 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491X477M010AT
T491X477M010AT
Περιγραφή: CAP TANT 470UF 10V 20% 2917
Σε απόθεμα: 48641 pcs
Κατεβάστε: T491X477M010AT.pdf
RFQ
T491X685K050AH
T491X685K050AH
Περιγραφή: CAP TANT 6.80UF 50.0V
Κατεβάστε: T491X685K050AH.pdf
T491X477M010ZT7622
T491X477M010ZT7622