T491X477M010AT4153
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 470.UF 10.0V
Φύλλα δεδομένων: T491X477M010AT4153.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491X477M010AT4153 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 470.UF 10.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 47878 pcs Φύλλο δεδομένων T491X477M010AT4153.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός X
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 470µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 200 mOhm χωρητικότητα 470µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491X477M010AH4745
T491X477M010AH4745
Σε απόθεμα: 43544 pcs
Κατεβάστε: T491X477M010AH4745.pdf
RFQ
T491X477M010AT7280
T491X477M010AT7280
Σε απόθεμα: 50467 pcs
Κατεβάστε: T491X477M010AT7280.pdf
RFQ
T491X477M010AT
T491X477M010AT
Περιγραφή: CAP TANT 470UF 10V 20% 2917