T491D685K035ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 6.80UF 35.0V
Φύλλα δεδομένων: T491D685K035ZT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D685K035ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 6.80UF 35.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 184364 pcs Φύλλο δεδομένων T491D685K035ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.2 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1.2 Ohm
χωρητικότητα 6.8µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491D685K035ZTAC12
T491D685K035ZTAC12
Σε απόθεμα: 192436 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491D685K035ZTAU00
T491D685K035ZTAU00
Σε απόθεμα: 165332 pcs
Κατεβάστε: T491D685K035ZTAU00.pdf
RFQ
T491D685K035AT4838
T491D685K035AT4838
Κατεβάστε: T491D685K035AT4838.pdf
T491D685K035ZTZB01
T491D685K035ZTZB01