T491D685K035AT7622
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 6.80UF 35.0V
Φύλλα δεδομένων: T491D685K035AT7622.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D685K035AT7622 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 6.80UF 35.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 178368 pcs Φύλλο δεδομένων T491D685K035AT7622.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.2 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1.2 Ohm χωρητικότητα 6.8µF