T491D477M004ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 470UF 20% 4V 2917
Φύλλα δεδομένων: T491D477M004ZT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D477M004ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 470UF 20% 4V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4419 pcs Φύλλο δεδομένων T491D477M004ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 800 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 470µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm @ 100kHz
χωρητικότητα 470µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491D477K006AT
T491D477K006AT
Περιγραφή: CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2917
Σε απόθεμα: 69424 pcs
Κατεβάστε: T491D477K006AT.pdf
RFQ
T491D477M004ZTZV10
T491D477M004ZTZV10
Περιγραφή: CAP TANT 470.UF 4.0V