T491D477K006AT4280
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 470.UF 6.0V
Φύλλα δεδομένων: T491D477K006AT4280.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D477K006AT4280 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 470.UF 6.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67583 pcs Φύλλο δεδομένων T491D477K006AT4280.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 400 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 470µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 400 mOhm χωρητικότητα 470µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491D477K006AT
T491D477K006AT
Περιγραφή: CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2917