T491B475K035ZTPV18
KEMETKEMET
KEMET
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 4.70UF 35.0V
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B475K035ZTPV18 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 4.70UF 35.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 321406 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 53 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 3 Ohm χωρητικότητα 4.7µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B475K035ATAUTO
T491B475K035ATAUTO
Κατεβάστε: T491B475K035ATAUTO.pdf
RFQ
T491B475K035AT7280
T491B475K035AT7280
Κατεβάστε: T491B475K035AT7280.pdf
RFQ
T491B475K035ZT
T491B475K035ZT
Περιγραφή: CAP TANT 4.7UF 10% 35V 1411