T491B475K035ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 4.7UF 10% 35V 1411
Φύλλα δεδομένων: T491B475K035ZT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B475K035ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 4.7UF 10% 35V 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3963 pcs Φύλλο δεδομένων T491B475K035ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3 Ohm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 3 Ohm @ 100kHz
χωρητικότητα 4.7µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B475M006AT2478
T491B475M006AT2478
Περιγραφή: CAP TANT 4.70UF 6.0V
Σε απόθεμα: 295061 pcs
Κατεβάστε: T491B475M006AT2478.pdf
RFQ
T491B475M010AS
T491B475M010AS
Περιγραφή: CAP TANT 4.7UF 10V 20% 1411
Σε απόθεμα: 5636 pcs
Κατεβάστε: T491B475M010AS.pdf
RFQ
T491B475K035ZTZV18
T491B475K035ZTZV18
Περιγραφή: CAP TANT 4.70UF 35.0V
Κατεβάστε:
T491B475M010AH7824
T491B475M010AH7824
Περιγραφή: CAP TANT 4.70UF 10.0V
Κατεβάστε: T491B475M010AH7824.pdf
T491B475K035ZTPV18
T491B475K035ZTPV18