T491B107M004ZTPV18
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 100.UF 4.0V
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B107M004ZTPV18 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 100.UF 4.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 178797 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 900 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 100µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 900 mOhm χωρητικότητα 100µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B107M006AH
T491B107M006AH
Περιγραφή: CAP TANT 100.UF 6.0V
Κατεβάστε: T491B107M006AH.pdf
RFQ
T491B107M004AT
T491B107M004AT
Περιγραφή: CAP TANT 100UF 4V 20% 1411
Κατεβάστε: T491B107M004AT.pdf
RFQ
T491B107M004ZT
T491B107M004ZT
Περιγραφή: CAP TANT 100UF 20% 4V 1411