T491B107M004ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 100UF 20% 4V 1411
Φύλλα δεδομένων: T491B107M004ZT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B107M004ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 100UF 20% 4V 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4597 pcs Φύλλο δεδομένων T491B107M004ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 900 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 100µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 900 mOhm @ 100kHz
χωρητικότητα 100µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B107M004ZTZV18Z001
T491B107M004ZTZV18Z001
Περιγραφή: CAP TANT 100.UF 4.0V
Σε απόθεμα: 180051 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491B107M004AH
T491B107M004AH
Σε απόθεμα: 168999 pcs
Κατεβάστε: T491B107M004AH.pdf
RFQ
T491B107M004ZTPV18
T491B107M004ZTPV18
Κατεβάστε:
T491B107K010AT
T491B107K010AT
Περιγραφή: CAP TANT 100UF 10V 10% 1411
Κατεβάστε: T491B107K010AT.pdf
T491B107M004ZTZV18
T491B107M004ZTZV18
T491B107M004ZTZ001
T491B107M004ZTZ001