T356E475K035AT7301
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 4.7UF 35V 10% T/H
Φύλλα δεδομένων: T356E475K035AT7301.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T356E475K035AT7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 4.7UF 35V 10% T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 111580 pcs Φύλλο δεδομένων T356E475K035AT7301.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia (5.50mm)
Σειρά T356, UltraDip II Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Αλλα ονόματα 399-18370-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός E
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.402" (10.20mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc
χωρητικότητα 4.7µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T356F226K016AS
T356F226K016AS
Περιγραφή: CAP TANT 22UF 16V 10% RADIAL
Κατεβάστε: T356F226K016AS.pdf
RFQ
T356E475K035AT
T356E475K035AT
Περιγραφή: CAP TANT 4.7UF 35V 10% RADIAL