T356E226K010AT
KEMETKEMET
T356E226K010AT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 22UF 10V 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: T356E226K010AT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T356E226K010AT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 22UF 10V 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92389 pcs Φύλλο δεδομένων T356E226K010AT.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia (5.50mm)
Σειρά T356, UltraDip II Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 399-3645
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός E Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.402" (10.20mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.7 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial, Disc 2.7 Ohm χωρητικότητα 22µF