SM24B104K102A
KEMETKEMET
KEMET
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SM24B104K102A.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 948 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 948 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SM24B104K102A
Αριθμός εξαρτήματος SM24B104K102A Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 948 pcs Φύλλο δεδομένων SM24B104K102A.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.220" (5.59mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.450" L x 0.400" W (11.43mm x 10.16mm) Σειρά SM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks μόλυβδος Style L-Lead
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Voltage
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές General Purpose