SM24CANA-02HTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 24V 50V SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: SM24CANA-02HTG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SM24CANA-02HTG Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 24V 50V SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 449066 pcs Φύλλο δεδομένων SM24CANA-02HTG.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 24V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 50V
Τάση - Ανάλυση (Min) 26.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά Automotive, AEC-Q101, SM24CANA, SPA®
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα F6449TR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 3A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 11pF @ 1MHz