SBCP-14HY221B
KEMETKEMET
SBCP-14HY221B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220UH 1.05A 310 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.SBCP-14HY221B.pdf2.SBCP-14HY221B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBCP-14HY221B
Αριθμός εξαρτήματος SBCP-14HY221B Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή FIXED IND 220UH 1.05A 310 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88927 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SBCP-14HY221B.pdf2.SBCP-14HY221B.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" Dia (12.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SBCP Ακροαματικότητα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 220µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 220µH Unshielded Wirewound Inductor 1.05A 310 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
Αντίσταση DC (DCR) 310 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.05A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.2A