SBCP-14HY102B
KEMETKEMET
SBCP-14HY102B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1MH 590MA 1.16 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.SBCP-14HY102B.pdf2.SBCP-14HY102B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBCP-14HY102B
Αριθμός εξαρτήματος SBCP-14HY102B Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή FIXED IND 1MH 590MA 1.16 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98579 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SBCP-14HY102B.pdf2.SBCP-14HY102B.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" Dia (12.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SBCP Ακροαματικότητα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 1mH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1mH Unshielded Wirewound Inductor 590mA 1.16 Ohm Max Radial, Vertical Cylinder
Αντίσταση DC (DCR) 1.16 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 590mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.01A