SBC6-3R3-852
KEMETKEMET
SBC6-3R3-852 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 8.5A 10 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: SBC6-3R3-852.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBC6-3R3-852
Αριθμός εξαρτήματος SBC6-3R3-852 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 8.5A 10 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86174 pcs Φύλλο δεδομένων SBC6-3R3-852.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" Dia (12.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SBC Ακροαματικότητα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 8.5A 10 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
Αντίσταση DC (DCR) 10 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 8.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 20A