SBC6-1R5-942
KEMETKEMET
SBC6-1R5-942 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 9.4A 10 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: SBC6-1R5-942.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBC6-1R5-942
Αριθμός εξαρτήματος SBC6-1R5-942 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 9.4A 10 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76328 pcs Φύλλο δεδομένων SBC6-1R5-942.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" Dia (12.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SBC Ακροαματικότητα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 9.4A 10 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
Αντίσταση DC (DCR) 10 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 9.4A
Τρέχουσες - Κορεσμός 30.9A