P295BJ152M500A
KEMETKEMET
P295BJ152M500A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 1500PF 20% 500VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: P295BJ152M500A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P295BJ152M500A Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 1500PF 20% 500VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138370 pcs Φύλλο δεδομένων P295BJ152M500A.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Ανοχή ±20% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Σειρά P295
Ακροαματικότητα Y1 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-14142
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 35 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Paper, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 1500pF Film Capacitor 500V Paper, Metallized Radial
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές EMI, RFI Suppression
Σχετικά προϊόντα
P295BE681M500A
P295BE681M500A
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP FILM 680PF 20% 500VAC RADIAL