P295BE102M500A
KEMETKEMET
P295BE102M500A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 1000PF 20% 500VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: P295BE102M500A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P295BE102M500A Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 1000PF 20% 500VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 145307 pcs Φύλλο δεδομένων P295BE102M500A.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Ανοχή ±20% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm) Σειρά P295
Ακροαματικότητα Y1 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-12053
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 35 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Paper, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 1000pF Film Capacitor 500V Paper, Metallized Radial
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές EMI, RFI Suppression
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
P2942
P2942
Κατασκευαστές: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή: CAP PUSHBUTTON RECTANGULAR GRAY
Κατεβάστε: P2942.pdf
RFQ
Κατεβάστε: P2957.pdf
RFQ
P295BJ222M500A
P295BJ222M500A
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP FILM 2200PF 20% 500VAC RAD
Κατεβάστε: P295BJ222M500A.pdf
P295BJ182M500A
P295BJ182M500A
Περιγραφή: CAP FILM 1800PF 20% 500VAC RAD