F863RR685K310ALW0L
KEMETKEMET
F863RR685K310ALW0L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 6.8UF 10% 310VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: F863RR685K310ALW0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F863RR685K310ALW0L Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 6.8UF 10% 310VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41774 pcs Φύλλο δεδομένων F863RR685K310ALW0L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 310V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) Σειρά F863
Ακροαματικότητα AEC-Q200, X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-14837
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.476" (37.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.736" (44.10mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 6.8µF εφαρμογές Automotive; EMI, RFI Suppression