F863FL225K310ALW0L
KEMETKEMET
F863FL225K310ALW0L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 2.2UF 10% 310VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: F863FL225K310ALW0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F863FL225K310ALW0L Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 2.2UF 10% 310VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72560 pcs Φύλλο δεδομένων F863FL225K310ALW0L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 310V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm) Σειρά F863
Ακροαματικότητα AEC-Q200, X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-14833
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.988" (25.10mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 2.2µF εφαρμογές Automotive; EMI, RFI Suppression