F862BP184K310ALR0L
KEMETKEMET
F862BP184K310ALR0L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.18UF 10% 630VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: F862BP184K310ALR0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F862BP184K310ALR0L Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 0.18UF 10% 630VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 204041 pcs Φύλλο δεδομένων F862BP184K310ALR0L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC 310V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Σειρά F862
Ακροαματικότητα X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-11691
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 34 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.571" (14.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.18µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.18µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression