F861KM473M310A
KEMETKEMET
F861KM473M310A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.047UF 20% 310VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: 1.F861KM473M310A.pdf2.F861KM473M310A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F861KM473M310A Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 0.047UF 20% 310VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 293876 pcs Φύλλο δεδομένων 1.F861KM473M310A.pdf2.F861KM473M310A.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 310V
Ανοχή ±20% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" L x 0.236" W (10.50mm x 6.00mm) Σειρά F861
Ακροαματικότητα X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-17225
F861KM473M310A-ND
Q9320719
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.047µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression