CK06BX104K
KEMETKEMET
CK06BX104K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 100V BX RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CK06BX104K.pdf2.CK06BX104K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CK06BX104K
Αριθμός εξαρτήματος CK06BX104K Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 100V BX RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 176928 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CK06BX104K.pdf2.CK06BX104K.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας BX
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Σειρά Military, MIL-C-11015, CK06