CK05BX823K
KEMETKEMET
CK05BX823K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.082UF 50V 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CK05BX823K.pdf2.CK05BX823K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CK05BX823K
Αριθμός εξαρτήματος CK05BX823K Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.082UF 50V 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 207705 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CK05BX823K.pdf2.CK05BX823K.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας BX
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Σειρά Military, MIL-C-11015, CK05