C878BF35200AA0J
KEMETKEMET
C878BF35200AA0J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 20UF 5% 470VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C878BF35200AA0J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C878BF35200AA0J Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 20UF 5% 470VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14172 pcs Φύλλο δεδομένων C878BF35200AA0J.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 470V
Ανοχή ±5% Λήξη Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.772" Dia (45.00mm) Σειρά C87
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis, Stud Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.528" (13.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.150" (80.00mm)
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 20µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
χωρητικότητα 20µF εφαρμογές Motor Run