C878BF35160SA0J
KEMETKEMET
C878BF35160SA0J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 16UF 5% 470VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C878BF35160SA0J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
434 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C878BF35160SA0J Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 16UF 5% 470VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22074 pcs Φύλλο δεδομένων C878BF35160SA0J.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 470V
Ανοχή ±5% Λήξη Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.575" Dia (40.00mm) Σειρά C87
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 878BF35160SA0J
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis, Stud Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.528" (13.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.150" (80.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 16µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
χωρητικότητα 16µF εφαρμογές Motor Run