C4AEHBW5550A3MJ
KEMETKEMET
C4AEHBW5550A3MJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 55UF 5% 600VDC RAD 4LD
Φύλλα δεδομένων: 1.C4AEHBW5550A3MJ.pdf2.C4AEHBW5550A3MJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
81 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C4AEHBW5550A3MJ Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 55UF 5% 600VDC RAD 4LD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7191 pcs Φύλλο δεδομένων 1.C4AEHBW5550A3MJ.pdf2.C4AEHBW5550A3MJ.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 600V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Σειρά C4AE
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 4 Leads Αλλα ονόματα 399-7569
4AEHBW5550A3MJ
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 45 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 2.067" (52.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.783" (45.30mm) Χαρακτηριστικά -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4.1 mOhms διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 55µF Film Capacitor 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads χωρητικότητα 55µF