C4AEHBU5100A11J
KEMETKEMET
C4AEHBU5100A11J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 10UF 5% 600VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.C4AEHBU5100A11J.pdf2.C4AEHBU5100A11J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C4AEHBU5100A11J Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 10UF 5% 600VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36010 pcs Φύλλο δεδομένων 1.C4AEHBU5100A11J.pdf2.C4AEHBU5100A11J.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 600V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.240" L x 0.748" W (31.50mm x 19.00mm) Σειρά C4AE
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-7578
4AEHBU5100A11J
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.150" (29.20mm) Χαρακτηριστικά -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 6.8 mOhms διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Film Capacitor 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 10µF