C4540H563KGGWCT050
KEMETKEMET
C4540H563KGGWCT050 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.056UF 2KV C0G/NP0 4540
Φύλλα δεδομένων: C4540H563KGGWCT050.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C4540H563KGGWCT050 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.056UF 2KV C0G/NP0 4540 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2731 pcs Φύλλο δεδομένων C4540H563KGGWCT050.pdf
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.087" (2.20mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.402" W (11.40mm x 10.20mm) Σειρά H, Pulse Discharge
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD Αλλα ονόματα 399-13341-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL, High Voltage, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.056µF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Nonstandard SMD χωρητικότητα 0.056µF