C4540H104JBGACT050
KEMETKEMET
C4540H104JBGACT050 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 630V C0G/NP0 4540
Φύλλα δεδομένων: C4540H104JBGACT050.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C4540H104JBGACT050 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 630V C0G/NP0 4540 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4740 pcs Φύλλο δεδομένων C4540H104JBGACT050.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.106" (2.70mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.402" W (11.40mm x 10.20mm) Σειρά HV-HT
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD Αλλα ονόματα 399-13519-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL, High Voltage, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Nonstandard SMD χωρητικότητα 0.1µF